
Wholesale Women's Alloy Geometric Spiral U Shape Minimalist Environmentally Friendly Earrings
Wholesale Women's Alloy Geometric Spiral U Shape Minimalist Environmentally Friendly Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 11g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images











Wholesale Women's Alloy Geometric Spiral U Shape Minimalist Environmentally Friendly Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 11g |























