
Wholesale Women's Alloy Geometric Style Overlapping Joint Ring With Dripping Glue Treatment
Wholesale Women's Alloy Geometric Style Overlapping Joint Ring With Dripping Glue Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | All Yards |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 20g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images






Wholesale Women's Alloy Geometric Style Overlapping Joint Ring With Dripping Glue Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | All Yards |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | All Yards |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 20g |























