
Wholesale Women's Alloy Imitation Ceramic Square Leisure Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Conical Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Imitation Ceramic | Student Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images




Wholesale Women's Alloy Imitation Ceramic Square Leisure Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Conical Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Imitation Ceramic | Student Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Conical Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Imitation Ceramic | Student Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |























