🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Alloy Imitation Leather Square Fashion Vintage Watch With Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 19*38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 52g |
Select Color
From $0.66
Original: $1.90
-65%Wholesale Women's Alloy Imitation Leather Square Fashion Vintage Watch With Printed Logo—
$1.90
$0.66More Images








Wholesale Women's Alloy Imitation Leather Square Fashion Vintage Watch With Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 19*38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 19*38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 52g |























