
Wholesale Women's Alloy Leisure Round Dial Quartz Bracelet Watch With Printed Logo
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 52g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images






Wholesale Women's Alloy Leisure Round Dial Quartz Bracelet Watch With Printed Logo
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 52g |























