
Wholesale Women's Alloy Love Shaped Necklace With Geometric Pattern And Electroplated Treatment Box Chain Style
Wholesale Women's Alloy Love Shaped Necklace With Geometric Pattern And Electroplated Treatment Box Chain Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Daily Necessities |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images









Wholesale Women's Alloy Love Shaped Necklace With Geometric Pattern And Electroplated Treatment Box Chain Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Daily Necessities |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Daily Necessities |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























