
Wholesale Women's Alloy Ochain Natural Stone Pendant Necklace With Geometric Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 129g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images





Wholesale Women's Alloy Ochain Natural Stone Pendant Necklace With Geometric Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 129g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 129g |























