
Wholesale Women's Alloy Pu Fashion Round Digital Luminous Pointer Quartz Watch With Onion Crown And Stainless Steel Pin Buckle
Wholesale Women's Alloy Pu Fashion Round Digital Luminous Pointer Quartz Watch With Onion Crown And Stainless Steel Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images







Wholesale Women's Alloy Pu Fashion Round Digital Luminous Pointer Quartz Watch With Onion Crown And Stainless Steel Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |





















