
Wholesale Women's Alloy Resin Geometric U Shape Exaggerated Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy Resin |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | U Shape |
| Weight | 48g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images






Wholesale Women's Alloy Resin Geometric U Shape Exaggerated Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy Resin |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | U Shape |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy Resin |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | U Shape |
| Weight | 48g |























