
Wholesale Women's Alloy Super Fiber Strap Square Dial Quartz Watch In Retro Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24.2Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Super Fiber |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 18g |
Original: $15.81
-65%$15.81
$5.53More Images









Wholesale Women's Alloy Super Fiber Strap Square Dial Quartz Watch In Retro Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24.2Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Super Fiber |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24.2Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Super Fiber |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 18g |























