
Wholesale Women's Ancient Greek Mythology Copper Electroplated Necklace With Geometric And Heart Shape Pendant And Cross Chain
Wholesale Women's Ancient Greek Mythology Copper Electroplated Necklace With Geometric And Heart Shape Pendant And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images




Wholesale Women's Ancient Greek Mythology Copper Electroplated Necklace With Geometric And Heart Shape Pendant And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 12g |























