
Wholesale Women's And Couple Style Hip Hop Multipiece Overlapping Zircon Ring Set With Diamonds Made Of Copper
Wholesale Women's And Couple Style Hip Hop Multipiece Overlapping Zircon Ring Set With Diamonds Made Of Copper
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Size | Us Number 8 |
| Style | Hip Hop |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 48g |
Original: $9.24
-65%$9.24
$3.23More Images





























Wholesale Women's And Couple Style Hip Hop Multipiece Overlapping Zircon Ring Set With Diamonds Made Of Copper
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Size | Us Number 8 |
| Style | Hip Hop |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Size | Us Number 8 |
| Style | Hip Hop |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 48g |























