
Wholesale Women's Animal Style Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Fishtail Necklace And Earrings Jewelry Accessories
Wholesale Women's Animal Style Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Fishtail Necklace And Earrings Jewelry Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Original: $5.48
-65%$5.48
$1.92More Images






Wholesale Women's Animal Style Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Fishtail Necklace And Earrings Jewelry Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |























