
Wholesale Women's Animal Style Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Earrings And Necklace Set
Wholesale Women's Animal Style Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| High End Light Luxury Earrings | High-End Women's Earrings |
| Material | Stainless Steel |
| Niche And High End Earrings | Earrings With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Women's Necklace Does Not Fade | Necklace 18K Gold |
| Weight | 50g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images






Wholesale Women's Animal Style Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| High End Light Luxury Earrings | High-End Women's Earrings |
| Material | Stainless Steel |
| Niche And High End Earrings | Earrings With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Women's Necklace Does Not Fade | Necklace 18K Gold |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| High End Light Luxury Earrings | High-End Women's Earrings |
| Material | Stainless Steel |
| Niche And High End Earrings | Earrings With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Women's Necklace Does Not Fade | Necklace 18K Gold |
| Weight | 50g |























