
Wholesale Women's Animal Zodiac Pattern Iron Electroplated Shell Tassel Seed Bead Earrings
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ethnic Style,Animal |
| Weight | 13g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images




Wholesale Women's Animal Zodiac Pattern Iron Electroplated Shell Tassel Seed Bead Earrings
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ethnic Style,Animal |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ethnic Style,Animal |
| Weight | 13g |























