
Wholesale Women's Animal Zodiac Style Zinc Alloy Imitation Pearl Electroplated Shell And Starfish Tassel Earrings
Wholesale Women's Animal Zodiac Style Zinc Alloy Imitation Pearl Electroplated Shell And Starfish Tassel Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images







Wholesale Women's Animal Zodiac Style Zinc Alloy Imitation Pearl Electroplated Shell And Starfish Tassel Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |























