
Wholesale Women's Baroque Pearl Doublelayer Allmatching Copper Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Baroque Pearl Doublelayer Allmatching Copper Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Matching,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images





Wholesale Women's Baroque Pearl Doublelayer Allmatching Copper Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Matching,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Matching,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























