
Wholesale Women's Belt Quartz Watch Alloy Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Weight | 43g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images










Wholesale Women's Belt Quartz Watch Alloy Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Weight | 43g |





















