
Wholesale Women's Business Style Alloy Band And Case Watch With Sun Pattern And Star And Moon Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Bilateral Button Clasp Spiral Crown Round Dial
Wholesale Women's Business Style Alloy Band And Case Watch With Sun Pattern And Star And Moon Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Bilateral Button Clasp Spiral Crown Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Original: $18.92
-65%$18.92
$6.62More Images




Wholesale Women's Business Style Alloy Band And Case Watch With Sun Pattern And Star And Moon Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Bilateral Button Clasp Spiral Crown Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |























