
Wholesale Women's Cartoon Animal Style Alloy And Stainless Steel Geometric Carved Snake Shaped Butterfly Earrings Set
Wholesale Women's Cartoon Animal Style Alloy And Stainless Steel Geometric Carved Snake Shaped Butterfly Earrings Set
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Animal |
| Treatment Process | Carving |
| Weight | 28g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images




























Wholesale Women's Cartoon Animal Style Alloy And Stainless Steel Geometric Carved Snake Shaped Butterfly Earrings Set
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Animal |
| Treatment Process | Carving |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Animal |
| Treatment Process | Carving |
| Weight | 28g |























