
Wholesale Women's Cartoon Woven Geometric Copper Electroplated Fruit Basket Pendant Stainless Steel Necklace
Wholesale Women's Cartoon Woven Geometric Copper Electroplated Fruit Basket Pendant Stainless Steel Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 12g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images





Wholesale Women's Cartoon Woven Geometric Copper Electroplated Fruit Basket Pendant Stainless Steel Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 12g |





















