
Wholesale Women's Casual Geometric Electroplated Stainless Steel Peach Heart White Diamond Ring Jewelry
Wholesale Women's Casual Geometric Electroplated Stainless Steel Peach Heart White Diamond Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | 6. |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images








Wholesale Women's Casual Geometric Electroplated Stainless Steel Peach Heart White Diamond Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | 6. |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | 6. |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 10g |























