
Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Long Oshaped Earrings With Square Buckle
Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Long Oshaped Earrings With Square Buckle
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images






Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Long Oshaped Earrings With Square Buckle
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 20g |























