
Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel 18K Gold Vacuum Plated Cshaped Dot Diamond Oil Drop Earrings Jewelry
Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel 18K Gold Vacuum Plated Cshaped Dot Diamond Oil Drop Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 9g |
Original: $5.44
-65%$5.44
$1.90More Images






Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel 18K Gold Vacuum Plated Cshaped Dot Diamond Oil Drop Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 9g |























