
Wholesale Women's Casual Square Metal Alloy Stainless Steel Bracelet Watch With Diamond Inlay
Wholesale Women's Casual Square Metal Alloy Stainless Steel Bracelet Watch With Diamond Inlay
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images







Wholesale Women's Casual Square Metal Alloy Stainless Steel Bracelet Watch With Diamond Inlay
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |





















