
Wholesale Women's Casual Style Electroplated Zinc Alloy Flower Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 6g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images






Wholesale Women's Casual Style Electroplated Zinc Alloy Flower Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 6g |























