
Wholesale Women's Casual Style Fruit Shape Stainless Steel Vacuum Plated In Furnace Earrings And Pendant Necklace Jewelry
Wholesale Women's Casual Style Fruit Shape Stainless Steel Vacuum Plated In Furnace Earrings And Pendant Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Fruit |
| Style | Casual Style,Fruit,Food |
| Weight | 8g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images




Wholesale Women's Casual Style Fruit Shape Stainless Steel Vacuum Plated In Furnace Earrings And Pendant Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Fruit |
| Style | Casual Style,Fruit,Food |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Fruit |
| Style | Casual Style,Fruit,Food |
| Weight | 8g |























