
Wholesale Women's Childlike Style Stainless Steel Electroplated Animal And Zodiac Themed Earrings
Wholesale Women's Childlike Style Stainless Steel Electroplated Animal And Zodiac Themed Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Childlike Style,Animal |
| Weight | 50g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images











Wholesale Women's Childlike Style Stainless Steel Electroplated Animal And Zodiac Themed Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Childlike Style,Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Childlike Style,Animal |
| Weight | 50g |























