
Wholesale Women's Cloth Rose Flower Handmade Rope Chain Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images








Wholesale Women's Cloth Rose Flower Handmade Rope Chain Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























