
Wholesale Women's Copper 18K Gold Plated Square Mother Shell Geometric Style Clavicle Chain Necklace With Mixed Gemstone Inlay
Wholesale Women's Copper 18K Gold Plated Square Mother Shell Geometric Style Clavicle Chain Necklace With Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images








Wholesale Women's Copper 18K Gold Plated Square Mother Shell Geometric Style Clavicle Chain Necklace With Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























