
Wholesale Women's Copper And Titanium Steel Butterfly Pendant Necklace With Real Gold Plating And Enhanced Color Retention Sweet Style Cross Chain
Wholesale Women's Copper And Titanium Steel Butterfly Pendant Necklace With Real Gold Plating And Enhanced Color Retention Sweet Style Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 6g |
More Images















Wholesale Women's Copper And Titanium Steel Butterfly Pendant Necklace With Real Gold Plating And Enhanced Color Retention Sweet Style Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 6g |























