
Wholesale Women's Copper Animal Zirconia U Shape Cute Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
More Images






Wholesale Women's Copper Animal Zirconia U Shape Cute Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























