
Wholesale Women's Copper Box Chain Heart Shape Mixed Gemstone Inlay Zircon Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images




Wholesale Women's Copper Box Chain Heart Shape Mixed Gemstone Inlay Zircon Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























