
Wholesale Women's Copper Clavicle Necklace With Mixed Gem Inlay And Inlaid Zircon Round Pear And Drop Shaped Geometric Style
Wholesale Women's Copper Clavicle Necklace With Mixed Gem Inlay And Inlaid Zircon Round Pear And Drop Shaped Geometric Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Wholesale Women's Copper Clavicle Necklace With Mixed Gem Inlay And Inlaid Zircon Round Pear And Drop Shaped Geometric Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |























