
Wholesale Women's Copper Earrings With Star And Geometric Pattern And Zirconia Inlay Sweet And Minimalist Style
Wholesale Women's Copper Earrings With Star And Geometric Pattern And Zirconia Inlay Sweet And Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images



Wholesale Women's Copper Earrings With Star And Geometric Pattern And Zirconia Inlay Sweet And Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 5g |























