🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Copper Electroplated Eightpointed Star Earrings With Microinlaid Sparkling Zirconium
Wholesale Women's Copper Electroplated Eightpointed Star Earrings With Microinlaid Sparkling Zirconium
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star Shape |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Select Color
From $0.77
Original: $2.19
-65%Wholesale Women's Copper Electroplated Eightpointed Star Earrings With Microinlaid Sparkling Zirconium—
$2.19
$0.77More Images




Wholesale Women's Copper Electroplated Eightpointed Star Earrings With Microinlaid Sparkling Zirconium
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star Shape |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star Shape |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























