
Wholesale Women's Copper Electroplated Love Lock Necklace With Heartshaped And Geometric Zircon Pendant And Figaro Chain
Wholesale Women's Copper Electroplated Love Lock Necklace With Heartshaped And Geometric Zircon Pendant And Figaro Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images




Wholesale Women's Copper Electroplated Love Lock Necklace With Heartshaped And Geometric Zircon Pendant And Figaro Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 12g |























