
Wholesale Women's Copper Flower Diamond Clavicle Necklace With Electroplating And Mixed Gemstone Setting In Light Luxury Style
Wholesale Women's Copper Flower Diamond Clavicle Necklace With Electroplating And Mixed Gemstone Setting In Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images







Wholesale Women's Copper Flower Diamond Clavicle Necklace With Electroplating And Mixed Gemstone Setting In Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























