
Wholesale Women's Copper Flower Geometric Earrings With Micropaved Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.42
-65%$1.42
$0.50More Images



Wholesale Women's Copper Flower Geometric Earrings With Micropaved Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























