
Wholesale Women's Copper Flowershaped Geometric Micropaved Zircon Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometry |
| Style | Princess,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micropaved |
| Weight | 5g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images










Wholesale Women's Copper Flowershaped Geometric Micropaved Zircon Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometry |
| Style | Princess,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micropaved |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometry |
| Style | Princess,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micropaved |
| Weight | 5g |























