
Wholesale Women's Copper Geometric Style Microencrusted Zircon Earrings Set With Diamonds
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Lovely,Animal |
| Weight | 5g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images









Wholesale Women's Copper Geometric Style Microencrusted Zircon Earrings Set With Diamonds
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Lovely,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Lovely,Animal |
| Weight | 5g |























