
Wholesale Women's Copper Heartshaped Niche Style Earrings With Geometric Pattern And Inlaid Zircon
Wholesale Women's Copper Heartshaped Niche Style Earrings With Geometric Pattern And Inlaid Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images



Wholesale Women's Copper Heartshaped Niche Style Earrings With Geometric Pattern And Inlaid Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























