
Wholesale Women's Copper Inlaid Mixed Gemstone Flower Tassel Pendant O Chain Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Women's Copper Inlaid Mixed Gemstone Flower Tassel Pendant O Chain Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images









Wholesale Women's Copper Inlaid Mixed Gemstone Flower Tassel Pendant O Chain Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























