
Wholesale Women's Copper Leaf Pendant Necklace With Real Gold Plated Electroplating In Geometric Style
Wholesale Women's Copper Leaf Pendant Necklace With Real Gold Plated Electroplating In Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images





Wholesale Women's Copper Leaf Pendant Necklace With Real Gold Plated Electroplating In Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























