
Wholesale Women's Copper Necklace With Fruit Shape And Mixed Gemstone Setting Electroplated Design
Wholesale Women's Copper Necklace With Fruit Shape And Mixed Gemstone Setting Electroplated Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 7g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images






Wholesale Women's Copper Necklace With Fruit Shape And Mixed Gemstone Setting Electroplated Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 7g |























