
Wholesale Women's Copper Necklace With Micropaved Zircon Sunflower Pendant And Stainless Steel O Word Chain Electroplated Light Luxury Style
Wholesale Women's Copper Necklace With Micropaved Zircon Sunflower Pendant And Stainless Steel O Word Chain Electroplated Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images








Wholesale Women's Copper Necklace With Micropaved Zircon Sunflower Pendant And Stainless Steel O Word Chain Electroplated Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























