
Wholesale Women's Copper Open Ring With Heart And Geometric Pattern Electroplated
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
More Images




Wholesale Women's Copper Open Ring With Heart And Geometric Pattern Electroplated
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























