
Wholesale Women's Copper Pendant Necklace With Mixed Gem Inlay Leaves Wave Pattern Hollowout Design Ochain
Wholesale Women's Copper Pendant Necklace With Mixed Gem Inlay Leaves Wave Pattern Hollowout Design Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Wave |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images




Wholesale Women's Copper Pendant Necklace With Mixed Gem Inlay Leaves Wave Pattern Hollowout Design Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Wave |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Wave |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























