
Wholesale Women's Copper Plated Geometric Square And Star Shape Fourpiece Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Small Fragrance,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images






Wholesale Women's Copper Plated Geometric Square And Star Shape Fourpiece Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Small Fragrance,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Small Fragrance,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























