
Wholesale Women's Copper Ring With Butterfly And Drop Shape Animals Zodiac Design Electroplated Jewelry
Wholesale Women's Copper Ring With Butterfly And Drop Shape Animals Zodiac Design Electroplated Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Animals,Zodiac |
| Size | 6. |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images




Wholesale Women's Copper Ring With Butterfly And Drop Shape Animals Zodiac Design Electroplated Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Animals,Zodiac |
| Size | 6. |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Animals,Zodiac |
| Size | 6. |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























